Grzejnik dekoracyjny pionowy – do jakiego domu pasuje?

Chociaż w najzimniejsze miesiące roku, wielu ludzi chętnie przytula się do grzejników w poszukiwaniu ciepła, poza sezonem grzewczym najchętniej wymontowaliby go ze ściany. Dzieje się tak dlatego, że wiele starszych modeli grzejników, nie dość że niepotrzebnie zajmuje dużo miejsca, to często przez swój nieciekawy wygląd, szpeci pomieszczenie. Rozwiązaniem tego problemu jest kupno nowoczesnego grzejnika dekoracyjnego, który zamiast być złem koniecznym, będzie ozdobą twojego domu. Jeśli dodatkowo wybierzesz model pionowy, dodatkowo oszczędzisz miejsce. 

Grzejnik dekoracyjny pionowy do nowoczesnego wnętrza 

Styl nowoczesny w aranżacji wnętrz cechują dość skąpe dekoracje. Najważniejsza jest przestrzeń i to czy się ją odpowiednio wykorzysta. Ozdoby powinny przede wszystkim być funkcjonalne i praktyczne. Pionowe grzejniki idealnie wpasowują się w te stylistykę, gdyż nie zajmują wiele miejsca, są wytrzymałe, a dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji optycznie powiększają wnętrze. Współczesne modele są także dopracowane pod względem wizualnym, więc taki dekoracyjny grzejnik będzie stanowił subtelny akcent estetyczny w pomieszczeniu, zamiast zawadzać i kłuć w oczy. 

Grzejnik dekoracyjny pionowy do pomieszczenia w stylu loftowym 

Industrialne wnętrza nawiązujące do hal fabrycznych i opuszczonych magazynów, wymagają specyficznych dekoracji, Królują tutaj surowe materiały, a za najlepszą dekorację służyć mogą wystające ze ścian rury i metalowe elementy. Masywny, pionowy grzejnik w kolorze starego mosiądzu lub chromowany będzie świetnie się sprezentował, nawet jeśli jako element dekoracyjny nie będzie zbyt dyskretny. Przejrzyj kolekcję grzejników na tej stronie https://imers.pl/grzejniki-dekoracyjne/. Znajdziesz tam modele grzejników dekoracyjnych, które oddają klimat Ameryki lat 50.  Do salonu lub łazienki w stylu loftowym, zainspirowanym przez tę epokę, świetnie sprawdzą się płyty grzewcze kształtem przypominające rury lub metalowe pręty. 

Leave a comment