Fototapeta – sposób na nowoczesną ścianę!

Dawno temu minęły czasy kiedy tapeta kojarzyła nam się z PRL-owskimi, przestarzałymi motywami. Współczesne tapety, a właściwie fototapety, to niemalże dzieła sztuki, które zachwycają swoimi wzorami, kolorami od pierwszego spojrzenia. Nie istotne czy lubisz minimalistyczne wnętrza czy wręcz przeciwnie, charakteryzujące się przepychem. Każdy jest w stanie znaleźć tapetę na swoją miarę.

Najbardziej popularnym motywem tego lata są wzory kwiatowe i roślinne. Ożywią one niejedno pomieszczenie i sprawdzą się zarówno jako temat przewodni w salonie, sypialni a nawet w łazience.

Ostatnimi czasy bardzo modne stało się tapetowanie łazienek i toalet, co powoduje, że te pomieszczenia nabierają luksusowego wyglądu i zyskują lekkość w porównaniu do standardowych pomieszczeń tego typu, wykafelkowanych od sufitu do podłogi.

Fototapetowe inspiracje

Szukając inspiracji zapraszam Cię do odwiedzenia strony https://coloray.pl/fototapety. W ofercie sklepu Coloray znajdziesz nowoczesne fototapety dedykowane do każdego pomieszczenia oraz utrzymane w różnych stylach. Industrialny, japoński, skandynawski czy francuski to tylko niektóre style, które dostępne są w ofercie sklepu. Co jest charakterystyczne, możesz tutaj skroić fototapetę na swoją miarę. Ich zaletą jest długi okres eksploatacji, który wynosi nawet do 30 lat. Jedno jest pewne, wzorów jest tyle, że w przeciągu tego czasu będziesz chciał wymienić wzór na nowy. A jest to bardzo proste. Nowoczesne fototapety możemy położyć samodzielnie bez posiadania fachowej wiedzy. Jedyny problem jaki nam pozostaje to wybór. Ilość wzorów i motywów nie ułatwia zadania. Kolejnym argumentem, który przemawia za wprowadzeniem tapety do swoich wnętrz jest możliwość wykonania szybkiego i efektownego odświeżenia wnętrza bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu. Wystarczy odświeżenie jednej ściany, a efekt mamy murowany.

Jaką fototapetę wybierzesz?

Fototapetę akwarele, które wyglądają niczym ogromne malunki na ścianie czy może w ponadczasowym stylu vintage, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność? Wejdź na stronę Coloray i zatrać się w niezliczonej ilości wzorów i kolorów.

Leave a comment